KULTURNÍ CENTRUM LABUŤ
ŘÍČANY
Náš tip
08. 04. 19:00
Nenechte si ujít večer plný romantiky a elegance, kde zazní ty nejznámější melodie a písně z oblíbeného seriálu Bridgerton. Světlo stovky svíček vytvoří okouzlující atmosféru koncertu.
Program v jedinečném provedení smyčcového kvarteta představí výběr hudebních skladeb z tohoto populárního seriálu, inspirovaných klasickými díly i moderními popovými melodiemi, které si získaly srdce diváků po celém světě.
Tento koncert nabídne víc než jen hudbu. stovky svíček rozzáří prostor a vytvoří atmosféru plnou noblesy, romantiky a neodolatelného kouzla historické doby.
09. 04. 19:00
Střední škola řemesel Kunice vás zve na:PLES ABSOLVENTŮ
Vstupné: 200 Kč. Vstupenky k prodeji na ředitelství školy.
Občerstvení zajištěno. Program a zábava v režii žáků 3. ročníků.
DRESS CODE: Creative black tie (tmavě modrá / černá).
10. 04. 20:00
Legendární česká kapela Sto zvířat působí na scéně už přes tři desetiletí a má za sebou tisíce koncertů doma i v zahraničí. Po čerstvé obměně sestavy přiváží energickou show plnou rytmů, humoru a svých největších hitů – včetně ikonické skladby „Nikdy nic nebylo“, která má přes 20 milionů poslechů na Spotify.
Sto zvířat – záruka večera, který vás zaručeně rozhýbe!
+ Vernisáž výstavy obrazů Petry Hřivnáčové – 101 ZVÍŘAT
11. 04. 12-15
HappyPlant – exotické pokojové rostliny - již po druhé v Říčanech!
Matěj Hradský, zakladatel projektu HappyPlant a autor knihy Tajemství pokojovek, přiveze opět do města výběr exotických pokojových rostlin – od dostupných druhů až po raritnější kousky pro sběratele.
Akce je určena všem milovníkům rostlin i začátečníkům, kteří chtějí svůj domov proměnit v zelenější místo. Součástí je možnost poradit se ohledně péče, výběru vhodných rostlin i pěstování.
Budeme se na vás těšit.
Vstup - zdarma
Matěj z happyplant.cz
Tip na dárek!