Kapela Ešus slaví 15 let na punkrockové mapě a dorazí do Labutě s křtem nové desky „Něco se chystá“. Odehraje svůj největší samostatný koncert plný skvělých hostů, návratů bývalých členů, světelné show a spoustou mlhy. Kromě nových skladeb zazní i hity jako Pil Jsem Moc Piva, Postižená nebo Piráti z Božkovu. Večer odstartuje pražská kapela Deliwery.
(vstupenky neadresní: 280,- předprodej / 350,- na místě)
Doors: 19:00
Deliwery: 20:00
Ešus: 21:05
