Kulturní centrum Labuť

Oficiální web kulturního cenuta Labuť v Říčanech u Prahy.

Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

KULTURNÍ CENTRUM LABUŤ

ŘÍČANY

Náš tip

Na Sto¡áka
Na Sto¡áka

26. 06. 19.30

Karel Hynek, Ester Kočičková a Lukáš Pavlásek v oblíbeném zábavním pořadu.

Gerald Clark (JAR)
Gerald Clark (JAR)

03. 07. 19.30

Jihoafrický zpěvák, skladatel a kytarista Gerald James Clark (JAR) nahrál pět úspěšných alb, na nichž spolupracuje s předními jihoafrickými hudebníky. Album s názvem Black Water získalo velký mezinárodní ohlas a videoklip ke stejnojmenné písni byl nominován na evropskou cenu MTV. Se svou hudbou účinkoval na koncertech v šestnácti zemích světa. Clarkovou inspirací je dobrodružství, vášeň získaná na vlnách při surfování, nebo během jízdy na koni po jižní Africe. Na koncertě ho doprovází Jakub Hlobil, hybridní kytara (basa a kytara najednou) a Jan Prchal - bicí nástroje.

JazzM
JazzM

10. 07. 19.30

Říčanská hudební skupina JazzM se věnuje fusion-groove stylu, ale i jazzovým standardům a vlastnímu repertoáru. Bicí - Radek Břicháč, Basa - Jiří Filčev, Klávesy - Marek Šach, Saxofon - Jan Korbel, Kytara - Jiří Juránek.

Alexandre Glize
Alexandre Glize

17. 07. 19.30

Vynikající francouzský kytarista Alexandre Glize využívá systém looper k vrstvení zvuků, rytmů a melodií. Ale to je jen pomůcka! Hlavní linie je Alexova živelnost, temperament a virtuozita. Uvidíte jednoho kytaristu, ale uslyšíte celou kapelu! Nechte se okouzlit a vydejte se po strunách kytary na hudební dobrodružství! Klasika, flamenco, jazz, rock...


Tip na dárek!

Dárkové poukazy

Darujte kulturu

500 Kč / 1000 Kč / 2000 Kč
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři