Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

Robert Křesťan a Druhá Tráva

12. 10. 20:00

Středa

►   Přeloženo na 31.10.2022 od 20.00 

Velice se omlouváme, ale z důvodu nemoci je koncert přeložen. Vstupenky zůstávají v platnosti. 
Děkujeme za pochopení.


Koncert legendy folk, country a bluegrassové scény ku příležitosti vydání nového CD Díl druhý. Za poslední album Díl první získala v roce 2021 Druhá tráva Anděla v kategorii folk a Robert Křesťan vstoupil do Síně slávy!

►   Přeloženo na 31.10.2022 od 20.00 

Velice se omlouváme, ale z důvodu nemoci je koncert přeložen. Vstupenky zůstávají v platnosti. 
Děkujeme za pochopení.


Druhá tráva - přední česká kapela, která se během let odchýlila od původního moderního bluegrassu k nadžánrovému výrazu a řadí se mezi špičku na české scéně. Aktuální koncertní program Druhé trávy zahrnuje průřez tvorby Roberta Křesťana z celé doby existence skupiny s důrazem na skladby z posledních studiových alb Díl první, Pojďme se napít, Marcipán z Toleda, Shuttle to Betlehem a 1775 básní Emily Dickinsonové.

Skupina Druhá tráva hraje v současné době ve složení: Robert Křesťan - sólový zpěv, mandolína, kytara Luboš Malina - banjo, irské píšťaly, tenor saxofon, vokály Luboš Novotný - dobro, lap steel, vokály Radek Hlávka - kytara, vokály Tomáš Liška – kontrabas, basová kytara Martin Novák - bicí, perkuse, cajon

Více informací najdete na:

http://www.druhatrava.cz

www.facebook.com/druhatrava

 

 
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři