Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

Richard Pachman & Dita Hořínková

20. 12. 19:00

Středa

Tradiční adventní koncert skladatele a zpěváka Richada Pachmana a herečky a zpěvačky Dity Hořínkové. Výtěžek bude tradičně věnován Dětskému centru Chocerady.

(Stolová úprava sálu. Vstupenky jsou neadresní).

Richard Pachman a Dita Hořínková – Benefiční adventní koncerty v listopadu a prosinci 2023
Skladatel, zpěvák a spisovatel Richard Pachman se společně s herečkou a zpěvačkou Ditou Hořínkovou se letos představí se svými adventními koncerty ve 13 městech. „Letos budeme naše adventní a vánoční písně prokládat povídáním o starých, mnohdy zapomenutých vánočních zvycích. Diváci se dozví rovněž o historii některých současných tradic. A třeba se zamyslí nad tím, jestli má vánoční stromeček stát nebo jestli se má zavěšovat špicí dolů nad stůl, jak tomu bylo v minulosti,“ dodává Richard Pachman.
Na pražském a berounském koncertu vystoupí i Filip Antonio, Viktor Antonio a Kateřina Jechová, která zazpívá s R. Pachmanem i ve Slaném.
Richard Pachman oslavil v tomto roce 30 let od vydání jeho prvního alba a k tomuto výročí připravil pro své příznivce knihu ABBA za železnou oponou, její audioverzi na CD, román Ztracen ve Ztracené a výběrové album Richard Pachman a přátelé s osmi novinkami, z nichž některé zazní i na adventním koncertě, jehož výtěžek je věnován Dětskému centru Chocerady.

 
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři