Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menu



Přejít na vyhledávání

Pražské kytarové kvarteto

17. 02. 19:30

Středa

Založeno v roce 1984. Současnými členy jsou Marek Velemínský, Eliška Holá, Matěj Freml a Patrick Vacík. Perfektní souhra, osobitý hudební styl a jedinečná barva zvuku čtyř kytar. Koncert z cyklu Kruh přátel hudby.




Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři