Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

Poutníci – Přes 50 let v country

31. 01. 20:00

Středa

► PŘIPRAVUJEME. 

Hudební skupina Poutníci, která v roce 2020 slavila 50 let od svého vzniku, jezdí v současnosti s pořadem jenž se jmenuje Přes 50 let v country.

V prodeji od 11.10. od 12.00.

(předprodej 250,- / na místě 300,-)

Tento pořad odehraje kapela s bendžistou Petrem Voštou, zpěvákem Jakubem Bílým. To jsou ti mladší současní Poutníci. Ti starší současníci jsou Jan Máca, mandolína a zpěv a Jiří Pola – Karas, hráč na elektrický kontrabas, zpěvák a kapelník. Soubor vydal za dobu svojí činnosti 16 CD nebo LP, poslední nosič si kapela produkovala sama a jmenuje se „ Stíny na střechách.“ Toto CD je složené z novinek, jenž napsali sami současní poutničtí hudebníci. Jedinou výjimkou, co se týče dlouhověkosti, je úvodní píseň, podle které se deska jmenuje. Texty k většině těch nových skladeb napsal textař z Trutnova – David Konopáč Také v roce 2024 se skupina bude snažit odehrát opět co nejvíce vystoupení, jak v Česku tak i na Slovensku či v jiné zahraniční zemi. Program poutnického vystoupení je tvořen z písní ze zmíněného CD, ale hlavně z poutnických hitů, které se jmenují Panenka, Pojďme se napít, Hotel Hillary a řadou dalších, dnes už se dá říct zlidovělých kusů. A právě tyto na vás budou čekat během koncertu Poutníků s názvem Přes 50 let v country.

 
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři