Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

Patrik Stoupa & Pěvecký sbor ZUŠ Říčany NaLaděno – Pod křídly Vánoc

21. 12. 18:30

Čtvrtek

Český zpěvák a skladatel Patrik Stoupa, který je autorem písně pro Nadační fond Světluška s názvem Je to znát, která se umístila v čele žebříčku Zlatá česká dvanáctka Českého rozhlasu a také vyhrála hitparádu Rádia Kiss, kde se v čele žebříčku držela celkem 7 týdnů, i letos vyráží na své vánoční turné.
Letos si pro své fanoušky připravil koncert s dětským pěveckým sborem NaLaděno ze Základní umělecké školy Říčany a sbormistryní Mgr. Lucíí Novákovou.

Vstupenky v síti  ► Ticketportal

(Vstupenky adresní, cenové kategorie 190,- / 250,-)

Zazní známé české vánoční písně a vydáme se také na skok do zahraničí. To vše za doprovodu báječné kapely. ,,Je rozhodně na co se těšit. Pár dní před tím nejkouzelnějším večerem vytvoříme tu pravou vánoční atmosféru a já osobně se moc těším na spolupráci s úžasným sborem, " říká o koncertu Patrik Stoupa.

Patrik Stoupa
je český zpěvák, skladatel, klavírista a také pedagog.Vystudoval Pražskou konzervatoř.
K hudbě ho přivedla k hudbě jeho maminka, když, jak sám s oblibou říká, byl ještě
v dupačkách.
Známým se stal zejména a po účasti v pěvecké soutěži pro začínající zpěváky s mezinárodní účastí Česko zpívá v roce 2015. V této soutěži také působil jako porotce. Stejně tak je tomu i v československé pěvecké soutěži Hlas Česka, Moravy a Slezska, Czech talent a je patronem regionální pěvecké soutěže Neveklovská hvězdička, pořádaná městem Neveklov.
Má vlastní pop-rockový projekt a v březnu roku 2018 vydal svůj první singl "Nad krajinou," na kterém spolupracoval s muzikanty z kapely Blue Effect.
Navázal na něj v roce 2019 druhým singlem "Svítá," který připravoval společně s Lukášem Chromkem, kytaristou a producentem Ewy Farné.
Patrik je také učitelem zpěvu, interpretace a klavíru na Mezinárodní konzervatoři v Praze a také v nové hudební škola Elephant Art Academy, které je zakladatelem.

Partnery koncertu jsou Vinařství sv. Barbora a Čokoládovna Janek.
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři