Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

Niakara & Merlin Dan Horyna

03. 05. 20:00

Pátek

Support: Walking Down

Pátek 3.5. bude energií nabitý večer spojující poctivý hard-rock s poctivým metalem. Přijďte si ho užít do KC Labuť, věříme, že nebudete litovat!

Mediální partner:
 

(Vstupné neadresní: 350,- předprodej / 400,- na místě)

 


NIAKARA

Zdeněk Kub (ex Arakain) představuje svůj autorský projekt Niakara, ve kterém zazní jeho časem prověřené hity. Naživo zazní nejen songy, které kdysi nedostaly příležitost, ale i zbrusu nové kousky. Nový projekt uznávaného metalového baskytaristy je po nedávném avízu na sociálních sítích velmi očekávaný.

Základ repertoáru prověřený časem – "Jak už název napovídá, základ repertoáru budou tvořit skladby, které jsem napsal a složil v době mého působení v Arakainu. Těšit se tak můžete například na písně Skrytá kamera, Černý koně, Osudnej den, Jesus Business, Kruhy v obilí nebo Barbaři”, prozradil již nyní Zdeněk Kub. Kapelu sestavil z ostřílených muzikantů, kteří působili či stále působí v kapelách, jež nepostrádají hudební originalitu. Kapelu tedy tvoří: Mayo Petranin (zpěv), Petr Voháňka (kytara), Martin Pavlíček (kytara), Zdeněk Kub (baskytara) a Pavel Kubát (bicí).

Mayo Petranin je již léta jedním ze zásadních hlasů slovenské metalové scény. Můžeme ho znát z projektů Symphonity či Castaway, nyní bere do rukou mikrofon Niakary. Petr Voháňka působil v kapele Proximity a následně Dirty Game, kde svou kytarovou hrou přispívá k modernímu pojetí jejich tvorby. Progresivita v tvrdé muzice není cizí ani Martinu Pavlíčkovi, který se v uplynulých deseti letech pohyboval v různých kapelách tohoto ražení, než zakotvil v současných dvou – Not Perfect a Niakara. Pavel Kubát má za sebou taktéž hraní v různých uskupeních i americkou profesní zkušenost, a ještě nedávno zářil za bicí soupravou kapely Root.

Odkaz na klip: https://youtu.be/UX0HevVk-YI https://youtu.be/6MC9erDBRz8
Web: www.niakara.cz
Facebook: https://www.facebook.com/niakara.official
Instagram: https://www.instagram.com/niakara.official/

 

MERLIN Dan Horyna

Takhle hardrocková legenda, která poznala asi všechna stadia, kterými správná rockstar může projít, od prohulených tancovačkových sálů, nespočtu kapel a projektů až po zdravotnická zařízení psychiatrického zaměření, se na scéně pohybuje už přes třicet let a ještě stále jeho vystoupení nenechají v klidu ani fanoušky o dvě generace mladší! V jeho životopise najdete kapely jako Vitacit, Benefit či Pumpa, Merlin je však jeho srdcovým esem neboť jako pojící niť se táhne jeho životem již dvacet let.

Merlin vystoupí v sestavě: Dan Horyna – zpěv, Ondřej Pátek – kytara, Vašek Kalaš – basa, Matyáš Kalaš – bicí.

Web: www.merlin-rock.cz
Facebook: 
Instagram: 
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři