Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

Martina Červená – křest CD

22. 06. 19:30

Čtvrtek

Martina Červená, zpěvačka, klavíristka, amatérská organistka, pedagog, muzikálová herečka v důchodu, která umělecky a pedagogicky působí na Říčansku bezmála dvacet let, představí své druhé CD Siréna s vlastní písňovou tvorbu. Kmotrovství přislíbili herečka a zpěvačka Bára Kodetová a hobojista Jan Adamus.

Zatímco první CD Mezi černou a bílou z roku 2019 lze charakterizovat slovem modlitba, jedná se o známé a oblíbené písně světového repertoáru napříč žánry obalené do intimity varhanního doprovodu a autenticity kostelního prostředí, Siréna je zpověď. Jednotlivé písně vznikaly v průběhu roků 2018-2020. Některé z nich, jako například Zelený kámen z Bajkalu, Postní, nebo Já, Salome autorka zařazuje na svých veřejných vystoupeních a koncertech a je možné se s nimi seznámit prostřednictvím youtube kanálu Martina Červená.

Produkci, nahrávání celého projektu a baskytarový doprovod u vybraných písní si vzal na starost Jiří Filčev, rytmiku Radek Břicháč a podmanivé tóny saxofonu Johan Korbel.
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři