Kytara, sbor Bardáček, Ukulele, Herectví pro děti, Env. design

Kurzy Kytary , sbor Bardáček, kurzy Ukulele, Herecké kurzy pro děti, kurzy Env. Designu

Kurzy vedou manželé Alice a Jiří Bardovi.

Herecké kurzy

Kurzy spolupracují s Kc Labuť a zkouší částečně ve zkušebně Senioru (M. Pujmanové 2045, Říčany) a částečně na jevišti Kc a to ve volných hodinách adekvátních hodinám, kdy probíhají kurzy. Kurzy nacvičí během roku celou hru a vystupují v Kc Labuť. V kurzech se nacvičují pouze komediální a muzikálové divadelní hry. Kurzy jsou primárně určené pro děti od 12 do 18 let. V letošním roce jsou ve vybrané hře i tři role pro menší děti (nutno konzultovat po telefonu).

Kytara

Kurz obsahuje výuku doprovodné kytary od začátečníků po velmi pokročilé. Nejlepší žáci vystupují na představeních v Kc Labuť (letní a zimní koncerty). Žáci hrají své přinesené písně, které jim pan učitel opraví a pokud si přinesou svůj text, rozepíše jim akordy. Na vystoupeních potom vybrané písně panem učitelem. Kytarové kurzy jsou skupinové i individuální. Kurzy jsou určené pro děti od 6ti let, dospělí bez omezení věku.

Ukulele

Kurz obsahuje výuku doprovodného ukulele v rozsahu začátečníci a mírně pokročilé. Žáci dostávají rozepsané písně, dle jejich schopností  a také dle svého vlastního přání. Kurzy jsou určené pro děti od 7mi let.

Sbor Bardáček

Sbor zkouší v Kc Labuť , nacvičuje písně světové populární scény, připravuje se dvakrát ročně na koncert kytarového kurzu, je určen pro děti od 6ti let.

Env. Kurzy

Probíhají v atelieru v Menčicích, doprava je zajištěna na 1. kurz tam a z 2. kurzu zpět do Říčan. Kurzy jsou rozděleny a tvorbu intarze ze dřeva a vintage lazurování a lakování a na část, která pracuje se zbytky různých látek, koženek, kůží, vln a atd….Jsou vhodné pro děti od 9ti let, dospělí bez omezení.

www.proczijeme.cz