Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

GDPR Souhlas formuláře

Vážený uživateli,

dovolujeme si Vás požádat o udělení souhlasu se zpracováváním osobních údajů podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Přečtete si prosím podrobně následující text a potvrďte prosím svůj souhlas.

Jako subjekt údajů souhlasím, aby Správce osobních údajů Kulturní centrum Labuť Říčany, příspěvková organizace, IČ: 00354082 se sídlem 17. listopadu 214, 251 01, Říčany (Dále jen Správce) zpracovával moje osobní údaje v rozsahu: jméno, příjmení a další jména, telefonní číslo, adresa bydliště, po dobu nezbytně nutnou s ohledem na zákonné předpisy, nejdéle však 5 let ode dne udělení tohoto souhlasu.

Všechny tyto údaje jsou získávány přímo od každého zákazníka a tímto dává souhlas k jejich zpracování a jsou spravovány výhradně Správcem a zaměstnanci správce. Účelem sběru těchto informací je například vznik databáze účastníků tanečních kurzů výhradně pro potřeby správce. Veškeré os. údaje jsou zajištěny technickými a organizačními prostředky chránící je před zneužitím nebo ztrátou.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to nejlépe zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti info@kclabut.cz  nebo na telefonním čísle + 420 323 602 456.

Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo: vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři