Kulturní centrum Labuť

Oficiální web kulturního cenuta Labuť v Říčanech u Prahy.

Přejít na hlavní menu



Přejít na vyhledávání

KULTURNÍ CENTRUM LABUŤ

ŘÍČANY

Náš tip

Benefiční koncert „Melodie dětské naděje“
Benefiční koncert „Melodie dětské naděje“

15. 04. 19.00

Vystoupí: Troufalost & Komorní sbor 2. ZŠ Říčany , Masters Of The Basement , Pěvecký sbor Gymnázia Říčany , Big Band ZUŠ Říčany .

Výtěžek koncertu půjde ve prospěch Nadačního fondu Viki.

https://www.nfviki.cz/

Vstupné dobrovolné.

České noneto
České noneto

16. 04. 19.30

Koncert z cyklu Kruh přátel hudby.
Martin Kratochvíl a Jazz Q
Martin Kratochvíl a Jazz Q

23. 04. 20:00

Martin Kratochvíl je český jazzový a jazz-rockový hudebník, hráč na elektrofonické klávesové nástroje, hudební skladatel, hudební podnikatel, cestovatel, horolezec, autor několika knih, kameraman a režisér. A jeho kapela Jazz Q je jazz rocková a art rocková skupina spojená především se jménem svého hlavního spoluzakladatele klávesisty a skladatele Martina Kratochvíla. Druhým velmi známým zakladatelem této skupiny byl v roce 1964, kdy skupina vznikla, známý jazzový hudebník Jiří Stivín.

STO ZVÍŘAT
STO ZVÍŘAT "TŘICET PĚT"

25. 04. 20.00

Koncertní šňůra „TŘICET PĚT" přinese od jara až do podzimu 2025 zvířecím fanouškům sérii koncertů po celé republice, na kterých zazní ty největší hity kapely, ale i několik vybraných historických skladeb, které běžně na koncertním repertoáru nefigurují. 

Aktuální sestava:
Jana Jelínková - zpěv, Míra Barabáš - zpěv, Jan Šobr - kytary, Adam Nohavica - baskytara, Jakub Nývlt - bicí, Miki Nop - perkuse, Petr Hostinský - klávesy, zpěv, Markéta Greifonerová Smejkalová - baryton saxofon, Pavel Herzog - trubka, Martin Líska - pozoun.


Tip na dárek!

Dárkové poukazy

Darujte kulturu

500 Kč / 1000 Kč / 2000 Kč




Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři