27. Beatlemania

THE BEATLES COLLECTION BAND,   ELVIS LIVE,   REPETE
Tyto tři interprety uvidíte na téměř kultuvní akci pořádané v KC Labuť. Je to již 27. ročník setkání milovníků Beatles, rock´n´rollu, Elvise a skvělé muziky 60. až 90. let vůbec.

 

19:15 REPETE
19:55 ELVIS LIVE – Jakub Machulda
20:15 REPETE
21:00 THE BEATLES COLLECTION BAND

Hudební pozdrav pro Říčany, aneb John, Paul, George, Ringo a Elvis Presley se na Vás těší!

Staré přísloví o tom, že v nouzi poznáš přítele stále platí a určitě bude platit i nadále.

O tom, že všichni v těchto časech v nouzi jsme nás denně přesvědčují fakta, která všichni pociťujeme. Nehodlám Vás ještě navíc oproti všem médiím a TV okruhům masírovat konstatováním, že se prostě v tomto státě zrovna teď nemáme dobře s rozborem toho, kdo to zavinil a kdo za to může.

Co však bych vám rád sdělil, jako dlouholetým sympatizantům našeho beatlesáckého fanklubu a příznivcům muziky 60 let je fakt, že právě nyní bychom Vaší podporu potřebovali ze všeho nejvíc. Celorepublikový fanklub skupiny The Beatles spolupracuje s Vaším městem a okolím už víc, jak 10 let a jak mnozí víte bývá na našich klubových akcích, které u Vás v klulturáčku pravidelně pořádáme dobrá nálada a spousta dobré muziky. Návštěvníci těchto akcí jsou z větší poloviny členové našeho fanklubu, kteří se na tuto jednou ročně konanou akci pravidelně sjíždějí z celé republiky, a jak už dávno víte jsou to slušní lidé, kteří se společně s Vámi „Říčaňáky“ vždy dobře pobaví, zpívají a tančí na těchto „beatlesáckých“ srazech. Zmíněné skutečnosti v úvodu článku však přinesly skutečnost, že mnozí z našich členů nebudou moci z ekonomických důvodů dopravy, především ze vzdálenějších aglomerací republiky přijet a budou si po uskutečněném setkání jen moci přečíst reportáž ve svém klubovém časopise, jak letošní sraz proběhl. Abychom však úroveň těchto akcí i tradici jejich konání udrželi, musíme dodržet jistá čísla návštěvnosti. A tady se dostáváme k jádru pudla, protože počítáme s tím, že nás v nouzi vy „Říčanští“ přátelé a okolí podpoříte svoji návštěvou. Jinými slovy v nouzi jsme a pomoc potřebujeme! Nabídneme Vám velmi bohatý a na úrovni prezentovaný program, který pokud máte muziku 60 a 70 let rádi s tou beatlesáckou tvorbou v převaze, nebudete své návštěvy litovat. Přichystali jsme pro Vás imaginární setkání beatlesácké muziky s tou, kterou prezentoval Elvis Presley, a tak se můžete těšit na jejich obapolnou prezentaci. Níže ve zkratce nabízím rozpis potřebných dat a informací. Nezbývá mě, než doufat a věřit Vám, že naši celorepublikovou partu „Beatlemaniaků“,nenecháte ve štychu!

Na viděnou 10 prosince „U Labutě“ s Vámi se těší a za pomoc předem děkuje předseda klubu a moderátor Čro Jiří Svátek

27.Celorepublikové setkání Beatlemaniaků se koná: v sobotu 10.12.2022 od 19:00 hodin v sále Kulturní Centrum Labuť v Říčanech u Prahy

Program akce:

Úvod – Pietní vzpomínka – 42.výročí úmrtí Johna Lennona

Koncert skupiny „Repete“ (hity 60 až 80 let revival)

host našeho setkání: Elvis Presley, (alias Jakub Machulda), který zavzpomíná na setkání se slavnými The Beatles

Koncert ostravské skupiny „The Beatles Collection Band“

 

Celý pořad moderuje předseda fanklubu Beatles Jiří Svátek.