Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

27. Beatlemania

10. 12. 19:00

Sobota

THE BEATLES COLLECTION BAND,   ELVIS LIVE,   REPETE
Tyto tři interprety uvidíte na téměř kultuvní akci pořádané v KC Labuť. Je to již 27. ročník setkání milovníků Beatles, rock´n´rollu, Elvise a skvělé muziky 60. až 90. let vůbec.

(vstupenky neadresní 330,- předprodej / 350,- na místě)

THE BEATLES COLLECTION BAND,   ELVIS LIVE,   REPETE
Tyto tři interprety uvidíte na téměř kultuvní akci pořádané v KC Labuť. Je to již 27. ročník setkání milovníků Beatles, rock´n´rollu, Elvise a skvělé muziky 60. až 90. let vůbec.

 

19:15 REPETE
19:55 ELVIS LIVE – Jakub Machulda
20:15 REPETE
21:00 THE BEATLES COLLECTION BAND

Hudební pozdrav pro Říčany, aneb John, Paul, George, Ringo a Elvis Presley se na Vás těší!

Staré přísloví o tom, že v nouzi poznáš přítele stále platí a určitě bude platit i nadále.

O tom, že všichni v těchto časech v nouzi jsme nás denně přesvědčují fakta, která všichni pociťujeme. Nehodlám Vás ještě navíc oproti všem médiím a TV okruhům masírovat konstatováním, že se prostě v tomto státě zrovna teď nemáme dobře s rozborem toho, kdo to zavinil a kdo za to může.

Co však bych vám rád sdělil, jako dlouholetým sympatizantům našeho beatlesáckého fanklubu a příznivcům muziky 60 let je fakt, že právě nyní bychom Vaší podporu potřebovali ze všeho nejvíc. Celorepublikový fanklub skupiny The Beatles spolupracuje s Vaším městem a okolím už víc, jak 10 let a jak mnozí víte bývá na našich klubových akcích, které u Vás v klulturáčku pravidelně pořádáme dobrá nálada a spousta dobré muziky. Návštěvníci těchto akcí jsou z větší poloviny členové našeho fanklubu, kteří se na tuto jednou ročně konanou akci pravidelně sjíždějí z celé republiky, a jak už dávno víte jsou to slušní lidé, kteří se společně s Vámi „Říčaňáky“ vždy dobře pobaví, zpívají a tančí na těchto „beatlesáckých“ srazech. Zmíněné skutečnosti v úvodu článku však přinesly skutečnost, že mnozí z našich členů nebudou moci z ekonomických důvodů dopravy, především ze vzdálenějších aglomerací republiky přijet a budou si po uskutečněném setkání jen moci přečíst reportáž ve svém klubovém časopise, jak letošní sraz proběhl. Abychom však úroveň těchto akcí i tradici jejich konání udrželi, musíme dodržet jistá čísla návštěvnosti. A tady se dostáváme k jádru pudla, protože počítáme s tím, že nás v nouzi vy „Říčanští“ přátelé a okolí podpoříte svoji návštěvou. Jinými slovy v nouzi jsme a pomoc potřebujeme! Nabídneme Vám velmi bohatý a na úrovni prezentovaný program, který pokud máte muziku 60 a 70 let rádi s tou beatlesáckou tvorbou v převaze, nebudete své návštěvy litovat. Přichystali jsme pro Vás imaginární setkání beatlesácké muziky s tou, kterou prezentoval Elvis Presley, a tak se můžete těšit na jejich obapolnou prezentaci. Níže ve zkratce nabízím rozpis potřebných dat a informací. Nezbývá mě, než doufat a věřit Vám, že naši celorepublikovou partu „Beatlemaniaků“,nenecháte ve štychu!

Na viděnou 10 prosince „U Labutě“ s Vámi se těší a za pomoc předem děkuje předseda klubu a moderátor Čro Jiří Svátek

27.Celorepublikové setkání Beatlemaniaků se koná: v sobotu 10.12.2022 od 19:00 hodin v sále Kulturní Centrum Labuť v Říčanech u Prahy

Program akce:

Úvod – Pietní vzpomínka – 42.výročí úmrtí Johna Lennona

Koncert skupiny „Repete“ (hity 60 až 80 let revival)

host našeho setkání: Elvis Presley, (alias Jakub Machulda), který zavzpomíná na setkání se slavnými The Beatles

Koncert ostravské skupiny „The Beatles Collection Band“

 

Celý pořad moderuje předseda fanklubu Beatles Jiří Svátek.

 
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři