26. CELOREPUBLIKOVÉ SETKÁNÍ BEATLEMANIAKŮ

Víc než dobrý typ na čas předvánoční !

Šílený „covidový rok“ bude pomalu končit a nikdo neví úplně přesně, co nás čeká a nemine v budoucnu, ale určitě můžeme s Vaším souhlasem konstatovat: „Že dobře už bylo“! Toto se dá upřesnit příslovým: „Co dobrého pro sebe můžeš udělat hned, neodkládej na zítřek, protože už to může být pryč“. Jak říčanští obyvatelé i z blízkého okolí vědí, stalo se dobrým zvykem na výročí úmrtí Johna Lennona se společně sejít v KC Labuť za zvuku kvalitní beatlesácké muziky a vzpomenout na hudbu a legendární skupinu The Beatles s pietní vzpomínkou na Johna Lennona a George Harrisona na Celorepublikovém setkání fandů této muziky a slušně se pobavit a zatančit si za zvuku těch nejlepších beatle-revivalových skupin. Minulý rok nám toto díky pandemii bylo znemožněno. Letos to nehodlá pořadatel této akce, Celorepublikový fanklub The Beatles vzdát a tuto akci v Říčanech opět uskuteční.

Stane se tak v sobotu 11.prosince od 19:00 v sále výše zmíněného kulturního centra. Protože covidová pandemia velmi tvrdě zasáhla organizace typu našeho klubu (tedy neziskové seskupení závislé na darech svých členů), není bohužel vyloučeno, že bude nucena v budoucnu svoji činnost ukončit, což ukáže čas. Protože program bude tentokráte osazen opravdu tím nejkvalitnějším souborem z oblasti „Beatle-revivalu“ na světě , slovenskou skupinou „The Backwards“, doporučujeme letos opravdu tuto akci nevynechat a zúčastnit se (viz úvodní přísloví v článku). Na akci zahraje ale i druhý soubor s názvem „The Tearchers“ , tedy česky učitelé z jižní Moravy, kteří budou vyučovat na akci všechny, co si oblíbili další dobrou muziku domácí i zahraniční produkce z 60 až 80 let. Takže každý si na akci najde své písničkami Olympiku počínaje a skadbami skupiny AC/DC a Pink Floyd konče.

Celým programem Vás bude provázet jako vždy předseda fanklubu The Beatles a moderátor Čro Jiří Svátek. Takže heslo dnešní doby říká: Užijme si dobré hudby dokud to jde...