Kulturní centrum Labuť Přejít na hlavní menuPřejít na vyhledávání

P.S. Iveta

29. 01. 19:30

Středa

Šárka Vaňková a Fredy Bittner Band. Jedinečný hudební projekt, který mapuje hudební kariéru nezapomenutelné zpěvačky Ivety Bartošové.

Poslední doprovodná skupina Ivety Bartošové, Fredy Bittner Band, se rozhodla na celorepublikovém turné oživit legendární písničky se skvělou zpěvačkou Šárkou Vaňkovou. Výsledkem je koncertní program s 22 Ivetinými písněmi, mezi nimiž nechybí hity Málo mě zná, Léto, Hej pane diskžokej, Tři oříšky nebo Víš, lásko. Koncert, který mapuje celou kariéru hvězdné zpěvačky, je věnován památce Ivety Bartošové a samozřejmě i všem jejím fanouškům. Po Ivetině odchodu zůstaly koncertní verze písní rozpracované a čekaly na vhodnou chvíli, aby mohly zaznít živě. A to se teď, ve velmi atraktivním provedení, děje.

"Je tam určitá podoba, nejen vizuální. Šárka stále působí jako taková holčička a tou Iveta zůstávala do konce života. Navíc jsem viděl, jak jí ty písničky baví," říká o projektu kapelník Fredy Bittner.

Vstupné: (370,- předprodej / 400,- na místě)
Odběr newsletteru

Buďte první, kdo se dozví o nových akcích

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři